Kto mi ide po krku

Michael Koryta
Plus • 2018

Keď sa štrnásťročný Jace Wilson stane svedkom brutálnej vraždy, nič už nemôže byť ako predtým. Obyčajný tínedžer sa zrazu stane korisťou, ktorú nemilosrdne prenasledujú dvaja sociopatickí zločinci. Ja...opatickí zločinci. Jace nevyhnutne potrebuje dobrý úkryt, a tak pod prísne utajenou falošnou identitou odchádza hlboko do hôr v Montane, kde sa zapojí do výcvikového programu prežitia v divočine. Tí, čo idú chlapcovi po krku, sa však nezastavia pred ničím. Keď narazia na jeho stopu, začína sa desivá naháňačka...Román Kto mi ide po krku z roku 2014 bol v USA ocenený ako najlepší letný triler podľa Amazonu a Entertainment Weekly a bol zaradený do výberov najlepších kníh roka vyše desiatimi smerodajnými médiami. Práva na adaptáciu románu zakúpila spoločnosť 20th Century Fox.
Viac

Plus Recenzie

Dieťa je svedkom vraždy. Treba ho ochrániť. Jace prišiel o svoj normálny život, aby bol v bezpečí. Musí sa skrývať. Je umiestený (pod falošným menom) do programu pre problémové deti a nik by ho teda nemal nájsť.No dvaja vrahovia, ktorých by mohol usvedčiť, sú mu na stope a nevzdajú sa, kým ho nenájdu.Situáciu skomplikuje aj lesný požiar, ktorý vypukne v horách, kde sa výcvikový program[...]

Čítať ďalej
Keď sa štrnásťročný Jace Wilson stane svedkom brutálnej vraždy, nič už nemôže byť ako predtým. Obyčajný tínedžer sa zrazu stane korisťou, ktorú nemilosrdne prenasledujú dvaja sociopatickí zločinci. Jace nevyhnutne potrebuje dobrý úkryt, a tak pod prísne utajenou falošnou identitou odchádza hlboko do hôr v Montane, kde sa zapojí do výcvikového programu prežitia v divočine. Tí, čo idú chlapcovi po krku, sa však nezastavia pred ničím. Keď narazia na jeho stopu, začína sa desivá naháňačka...Román Kto mi ide po krku z roku 2014 bol v USA ocenený ako najlepší letný triler podľa Amazonu a Entertainment Weekly a bol zaradený do výberov najlepších kníh roka vyše desiatimi smerodajnými médiami. Práva na adaptáciu románu zakúpila spoločnosť 20th Century Fox.

Mohlo by sa vám páčiť