Oheň v duši

Jana Šulková
Motýľ • 2017

Veronika, mladé a ešte trochu naivné dievča, prichádza do mesta študovať, hľadať slobodu a dobrodružstvo. Osud jej však do cesty postaví sympatického Šimona, ktorý jej život a pohľad ...naň od základov zmení. Ich vzájomná láska sa stále stupňuje, no perspektívne vyzerajúci vzťah narúša čoraz viac situácií, ktoré si Veronika nevie vysvetliť. Vzťah medzi nimi je čoraz zložitejší a oni sa ocitajú v nepríjemnom kolotoči problémov. Čo sa v skutočnosti deje so Šimonom? A zvládne to ich vzťah?
Viac

  • Počet strán: 208 strán
  • ISBN13:9788081641350

Recenzie deti a mládež Motýľ román slovenská tvorba

V poradí 5-ty román Oheň v duši od slovenskej autorky Jany Šulkovej reflektuje tému, o ktorej sa nie vždy príliš ľahko hovorí. Ako sa s tým autorka popasovala? VYDAVATEĽSTVO: Motýľ ROK VYDANIA: 2017 ŽÁNER: Deti a mládež / Román POČET STRÁN: 208 VÄZBA: pevná väzba   “Bol ako minca, mal dve strany – jednu s […] The post RECENZIA: Jana Šulková – Oheň v duši appeared first on Prečítané.sk.

Čítať ďalej
Veronika, mladé a ešte trochu naivné dievča, prichádza do mesta študovať, hľadať slobodu a dobrodružstvo. Osud jej však do cesty postaví sympatického Šimona, ktorý jej život a pohľad naň od základov zmení. Ich vzájomná láska sa stále stupňuje, no perspektívne vyzerajúci vzťah narúša čoraz viac situácií, ktoré si Veronika nevie vysvetliť. Vzťah medzi nimi je čoraz zložitejší a oni sa ocitajú v nepríjemnom kolotoči problémov. Čo sa v skutočnosti deje so Šimonom? A zvládne to ich vzťah?

Mohlo by sa vám páčiť