Červená jej pristane

Kristína Ježovičová
Marenčin PT • 2015

Svet sa potkol na povrchnosti a zlomil si pritom členok už dávno. Napriek tomu, že kríval, Zem sa točila ďalej. Škaredé zranenie sa pri rýchlom pokroku nemalo šancu zrásť do pôvodného stavu a ľudia ho...tavu a ľudia ho jednoducho nevládali zrehabilitovať. Dali mu barličky v podobe pushupiek, výrazných líčidiel, umelých rias, anorexie, či čohokoľvek, čo by ich urobilo krajšími. A mužov prestalo zaujímať, aká je žena vo vnútri, pokým vyzerala sakramentsky dobre v červených minišatách.
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788081145445

Marenčin PT Recenzie Slovak author

O čom je táto kniha?O ženách – dievčatách -, ktoré túžia zapadnúť do spoločnosti a musia sa vyrovnať s tým, aký je dnešný obraz dokonalosti.Autorka túto tému poňala z rôznych uhlov. Vytvorila príbehy, ktoré ukazujú aj odvrátenú stranu bezchybného vzhľadu. Má honba za krásou a uznaním nejaké hranice?Čo sa udeje v deji by nepredpokladal nikto.Zase jedna neurčitá oficiálna anotácia. Je krásne[...]

Čítať ďalej
Svet sa potkol na povrchnosti a zlomil si pritom členok už dávno. Napriek tomu, že kríval, Zem sa točila ďalej. Škaredé zranenie sa pri rýchlom pokroku nemalo šancu zrásť do pôvodného stavu a ľudia ho jednoducho nevládali zrehabilitovať. Dali mu barličky v podobe pushupiek, výrazných líčidiel, umelých rias, anorexie, či čohokoľvek, čo by ich urobilo krajšími. A mužov prestalo zaujímať, aká je žena vo vnútri, pokým vyzerala sakramentsky dobre v červených minišatách.

Mohlo by sa vám páčiť