Recept na dieťa

Dominika Würll
Elist • 2017

Na výrobu dieťaťa potrebujeme: Jednu mužskú bunku a jednu ženskú bunku. Veľa vášne, trocha lásky a štipku dôvery. Hodia sa aj dve obrúčky, ale v dnešnej dobe nie sú veľmi podstatné. Potom toto v...tné. Potom toto všetko zmiešame a necháme odstáť v teplej rúre zvanej maternica deväť mesiacov. A potom, tadá, je tu malé, voňavé ružové bábätko. Ale čo ak toto všetko nestačí?
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788081970603

Recenzie Elist román slovenská tvorba

Slovenská autorka Dominika Würll prichádza na trh s románom Recept na dieťa, ktorý je inšpirovaný skutočnými udalosťami. Ukáže nám, ako to môže dopadnúť, keď sa túžba premení na posadnutosť.  VYDAVATEĽSTVO: Elist ROK VYDANIA: 2017 ŽÁNER: Román / Skutočný príbeh POČET STRÁN: 220 VÄZBA: brožovaná   “Tragikomický príbeh o tom, ako túžba po dieťati dokáže zničiť […] The post Recenzia | Dominika[...]

Na výrobu dieťaťa potrebujeme: Jednu mužskú bunku a jednu ženskú bunku. Veľa vášne, trocha lásky a štipku dôvery. Hodia sa aj dve obrúčky, ale v dnešnej dobe nie sú veľmi podstatné. Potom toto všetko zmiešame a necháme odstáť v teplej rúre zvanej maternica deväť mesiacov. A potom, tadá, je tu malé, voňavé ružové bábätko. Ale čo ak toto všetko nestačí?

Mohlo by sa vám páčiť