Traja kamoši a fakticky fantastický bunker

Barbora Kardošová
Slovart • 2015

Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za skvelú cenu. Čarovný príbeh o sile priateľstva.Juraj má skoro jedenásť a chcel by pieskomila. Alebo psa. Alebo iné prítulné zvieratko, s ktorým by..., s ktorým by sa hral, keď príde domov. Nič z toho mu nedovolia. Všetko je problém. A tak si Juraj nájde v lese fantastický bunker a troch kamošov. Doktor, slečna a agent čiže kôň, mačka a pes naučia Juraja, že keď niečo chce, musí byť trpezlivý, že najlepšie sa premýšľa na strome a tiež, že všetko nie je vždy tak, ako to vyzerá. KEĎ VYRASTIEM, BUDEM HOVORIŤ, ŽE: 1. Bunker je úplne najlepšie miesto na svete. 2. Kamoši sú najviac dôležití. 3. Najviac toho vedia decká (hovorí aj doktor Hafling a ten nehovorí somariny, lebo je to kôň). Tento titul nájdete v našej ponuke aj s podpisom autorky.
Viac

  • Počet strán: 192 strán
  • ISBN13:9788055609782
  • Séria: Traja kamoši

Books books reading review of year

Viem. Od augusta bolo ticho. Seriózne som zvažovala, že už bude navždy. Ale potom som zistila, že tento priestor je spôsobom, akým zo seba aspoň trochu dostať tisíc trápení, o ktorých sa nemôžem s nikým rozprávať. A pretože sa blížia Vianoce, kedy je každý tip na darček dobrý, rozhodla som sa napísať o tom najlepšom, […]

Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za skvelú cenu. Čarovný príbeh o sile priateľstva.Juraj má skoro jedenásť a chcel by pieskomila. Alebo psa. Alebo iné prítulné zvieratko, s ktorým by sa hral, keď príde domov. Nič z toho mu nedovolia. Všetko je problém. A tak si Juraj nájde v lese fantastický bunker a troch kamošov. Doktor, slečna a agent čiže kôň, mačka a pes naučia Juraja, že keď niečo chce, musí byť trpezlivý, že najlepšie sa premýšľa na strome a tiež, že všetko nie je vždy tak, ako to vyzerá. KEĎ VYRASTIEM, BUDEM HOVORIŤ, ŽE: 1. Bunker je úplne najlepšie miesto na svete. 2. Kamoši sú najviac dôležití. 3. Najviac toho vedia decká (hovorí aj doktor Hafling a ten nehovorí somariny, lebo je to kôň). Tento titul nájdete v našej ponuke aj s podpisom autorky.

Mohlo by sa vám páčiť