Vlak sirôt

Pam Jenoff
Lindeni • 2018

Podmanivý príbeh o priateľstve dvoch výnimočných žien na pozadí druhej svetovej vojny.Nou vyhnali z domu a prinútili ju vzdať sa svojho dieťaťa, pretože otehotnela s nemeckým vojakom. Útočisko nachádz...točisko nachádza v kočovnom cirkuse, kde sa musí naučiť nebezpečnú akrobaciu na visutej hrazde, aby skryla svoju pravú identitu. Aj napriek počiatočným nezhodám sa spriatelí s akrobatkou Astrid, Keď však pravda vypláva na povrch, obe sa musia rozhodnúť, či ich výnimočné priateľstvo dokáže spasiť, alebo či tajomstvá, ktoré obe ukrývajú, všetko zničia.
Viac

  • Počet strán: 360 strán
  • ISBN13:9788056607312

Vlak sirôt – Pam Jenoff, Lindeni 2018 Americkú spisovateľku Pam Jenoff som do prečítania jej najnovšej knihy príliš neregistrovala. Teraz, [...] The post Vlak sirôt – Pam Jenoff appeared first on .

Čítať ďalej
Podmanivý príbeh o priateľstve dvoch výnimočných žien na pozadí druhej svetovej vojny.Nou vyhnali z domu a prinútili ju vzdať sa svojho dieťaťa, pretože otehotnela s nemeckým vojakom. Útočisko nachádza v kočovnom cirkuse, kde sa musí naučiť nebezpečnú akrobaciu na visutej hrazde, aby skryla svoju pravú identitu. Aj napriek počiatočným nezhodám sa spriatelí s akrobatkou Astrid, Keď však pravda vypláva na povrch, obe sa musia rozhodnúť, či ich výnimočné priateľstvo dokáže spasiť, alebo či tajomstvá, ktoré obe ukrývajú, všetko zničia.

Mohlo by sa vám páčiť