Macbeth

Jo Nesbø
Práh • 2018

Je to nejlepší polda, jakého kdy měli. Když se nepodařený zátah na dealery zvrhne v krveprolití, přichází inspektor Macbeth se svým týmem rychlého nasazení, aby zachránil situaci. MACBETH JE VŠAK I ...ACBETH JE VŠAK I VYLÉČENÝ FEŤÁK S PROBLEMATICKOU, TRÝZNIVOU MINULOSTÍ. Za jeho úspěchy ho čeká odměna. Peníze. Moc. Respekt. To všechno má na dosah. JENŽE CHLAP S JEHO PŮVODEM NEMŮŽE DOSÁHNOUT AŽ NA VRCHOL. Nebo může? Macbetha pronásledují halucinace a paranoidní představy o tom, jak mu osud brání v oprávněném vzestupu. Jak se má dostat k tomu, na co má právo? TAK, ŽE ZAČNE VRAŽDIT.
Viac

Očakával som omeletu a dostal som vajce natvrdo. ? Shakespearov Macbeth transponovaný do 70. rokov minulého storočia – zážitok, rešpekt, ale čo to do paže bolo? ? Po moci bažiaci snajper Macbeth fičal na drogách. Ok. Jeho Lady bola luxusnou kráľovnou hazardu. Ok. Celé kráľovstvo, AKA mesto, sa topí v kriminalite a chaose. Pohoda. Pre temné krimi je ... The post Recenzia: Macbeth (Jo Nesbø)[...]

Čítať ďalej

Meno Jo Nesbø už nie je nutné špeciálne predstavovať ani slovenským čitateľom. Je jedným z najpopulárnejších…

Čítať ďalej

Featured Knihy nesbo novinka recenzia thriller

Jo Nesbo: Macbeth

16. 4. 2018

Jediný človek v mojom okolí, ktorého absolútne nebaví čítať Nesba, je moja mama. Inak každý správny nesbofil si jeho novinky ukladá automaticky do wishlistu bez toho, aby sa pozrel, o… Prečítať The post Jo Nesbo: Macbeth appeared first on Blog o knihách.

Čítať ďalej

Knižná predstavovačka Ostatné

Netradičné spojenie majstra severského krimi a 400 rokov starej divadelnej hry Wiliama Shakespeara, sľubuje kvalitný zážitok pre všetkých milovníkov detektívneho trileru. Čo si pre čitateľov pripravil autor tentokrát? VYDAVATEĽSTVO: Práh ORIGINÁLNY NÁZOV: Macbeth EDÍCIA: Shakespeare 400 ROK VYDANIA: 2018 ŽÁNER: Triler / Detektívka POČET STRÁN: 536 VÄZBA: pevná   Najúspešnejší autor[...]

Čítať ďalej
Je to nejlepší polda, jakého kdy měli. Když se nepodařený zátah na dealery zvrhne v krveprolití, přichází inspektor Macbeth se svým týmem rychlého nasazení, aby zachránil situaci. MACBETH JE VŠAK I VYLÉČENÝ FEŤÁK S PROBLEMATICKOU, TRÝZNIVOU MINULOSTÍ. Za jeho úspěchy ho čeká odměna. Peníze. Moc. Respekt. To všechno má na dosah. JENŽE CHLAP S JEHO PŮVODEM NEMŮŽE DOSÁHNOUT AŽ NA VRCHOL. Nebo může? Macbetha pronásledují halucinace a paranoidní představy o tom, jak mu osud brání v oprávněném vzestupu. Jak se má dostat k tomu, na co má právo? TAK, ŽE ZAČNE VRAŽDIT.

Mohlo by sa vám páčiť