Macbeth

Jo Nesbø
Hogarth • 2018

Set in a dark, rainy northern town, Nesbo's Macbeth pits the ambitions of a corrupt policeman against loyal colleagues, a drug-depraved underworld and the pull of childhood friendships. Get ready to h...elter-skelter through the darkest tunnels of human experience.
Viac

Očakával som omeletu a dostal som vajce natvrdo. ? Shakespearov Macbeth transponovaný do 70. rokov minulého storočia – zážitok, rešpekt, ale čo to do paže bolo? ? Po moci bažiaci snajper Macbeth fičal na drogách. Ok. Jeho Lady bola luxusnou kráľovnou hazardu. Ok. Celé kráľovstvo, AKA mesto, sa topí v kriminalite a chaose. Pohoda. Pre temné krimi je ... The post Recenzia: Macbeth (Jo Nesbø)[...]

Meno Jo Nesbø už nie je nutné špeciálne predstavovať ani slovenským čitateľom. Je jedným z najpopulárnejších…

Featured Knihy nesbo novinka recenzia thriller

Jediný človek v mojom okolí, ktorého absolútne nebaví čítať Nesba, je moja mama. Inak každý správny nesbofil si jeho novinky ukladá automaticky do wishlistu bez toho, aby sa pozrel, o… Prečítať The post Jo Nesbo: Macbeth appeared first on Blog o knihách.

Knižná predstavovačka Ostatné

Netradičné spojenie majstra severského krimi a 400 rokov starej divadelnej hry Wiliama Shakespeara, sľubuje kvalitný zážitok pre všetkých milovníkov detektívneho trileru. Čo si pre čitateľov pripravil autor tentokrát? VYDAVATEĽSTVO: Práh ORIGINÁLNY NÁZOV: Macbeth EDÍCIA: Shakespeare 400 ROK VYDANIA: 2018 ŽÁNER: Triler / Detektívka POČET STRÁN: 536 VÄZBA: pevná   Najúspešnejší autor[...]

Set in a dark, rainy northern town, Nesbo's Macbeth pits the ambitions of a corrupt policeman against loyal colleagues, a drug-depraved underworld and the pull of childhood friendships. Get ready to helter-skelter through the darkest tunnels of human experience.

Mohlo by sa vám páčiť