Prenasledovaná

Andrea Novosedlíková
Taktik • 2017

Prenasledovaná je spoločenský román s prvkami trileru, ktorý Vás bude držať v napätí do poslednej strany. Liliana sa po rozpade vzťahu rozhodne venovať len práci a svojim záľubám. Jej pokojné dni sú ... pokojné dni sú narušené sledom nezvyčajných udalostí, ktoré postupne naberajú na intenzite. Atraktívna tridsiatnička sa stáva terčom anonymného psychopata, ktorý jej systematicky narúša súkromie. V jednej nebezpečnej situácii jej do života nečakane vstúpi príťažlivý Oliver. Liliana si opäť užíva šťastie po boku nového muža, no len do chvíle, kým jej znova nezačne niekto v pravidelných intervaloch dýchať na krk. Vystrašená žena postupne odkrýva pravdu o svojich priateľoch a zisťuje, že nie je všetko iba biele alebo čierne. Liliana Kollárová sa tak nedobrovoľne stáva terčom prenasledovateľa, ktorý ju dokonale pozná.
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788081800603

Knižné novinky Recenzie Andrea Novosedlíková Romány Stalking

Veľmi ma teší, že na slovenskom knižnom trhu sa objavuje čoraz viac domácich autorov a po slovenskej tvorbe siaha stále viac čitateľov s rôznymi preferenciami. Pre tých, čo majú radi príbehy písané životom, je tu kniha od autorky Andrey Novosedlíkovej Prenasledovaná. Príspevok Andrea Novosedlíková: Prenasledovaná zobrazený najskôr Recenzie kníh.

Čítať ďalej
Prenasledovaná je spoločenský román s prvkami trileru, ktorý Vás bude držať v napätí do poslednej strany. Liliana sa po rozpade vzťahu rozhodne venovať len práci a svojim záľubám. Jej pokojné dni sú narušené sledom nezvyčajných udalostí, ktoré postupne naberajú na intenzite. Atraktívna tridsiatnička sa stáva terčom anonymného psychopata, ktorý jej systematicky narúša súkromie. V jednej nebezpečnej situácii jej do života nečakane vstúpi príťažlivý Oliver. Liliana si opäť užíva šťastie po boku nového muža, no len do chvíle, kým jej znova nezačne niekto v pravidelných intervaloch dýchať na krk. Vystrašená žena postupne odkrýva pravdu o svojich priateľoch a zisťuje, že nie je všetko iba biele alebo čierne. Liliana Kollárová sa tak nedobrovoľne stáva terčom prenasledovateľa, ktorý ju dokonale pozná.

Mohlo by sa vám páčiť