Život Adama 4 - Rebel konečne tínedžerom

Peter Opet
IKAR • 2019

Ahoj! Som ôsmak Adam a mám trinásť rokov. Okrem dvoch mladších súrodencov mám aj dvoch rodičov, ktorí sa mi stále starajú do života. Mať vlastnýchrodičov ako zdroj vreckového a plnej chladničky je faj...chladničky je fajn, ale oni majú stáledojem, že je potrebné ma ešte aj vychovávať. Smola! Dobre som mamu počul,ako tatkovi hovorila, že výchova účinkuje len do šiestich rokov dieťaťa. Život siviem predstaviť aj bez upratovania, vyprázdňovania umývačky riadu či chodenia na túry a ďalších vecí, na ktorých rodičom záleží. Našťastie existujú kamoši, s ktorými sa dajú spoznávať zaujímavosti sveta bez dozoru dospelákov. Keby to bolo na mne, za námahu v škole, robenie domácich úloh a projektov by som siudelil odmenu v podobe neobmedzeného času, ktorý by som strá­vil na počíku e­športovaním. Na to si však ešte budem musieť pár rokov počkať. Ťažký život majú tínedžeri!
Viac

  • Počet strán: 168 strán
  • ISBN13:9788055169446

Séria, ktorá sa stala medzi slovenskými tínedžermi hitom. Je vtipná, zábavná, uletená a dobrodružná. Napísal ju Peter „Petko“ Opet zo skupiny Polemic a teraz je tu štvrtá kniha Život Adama. Rebel sa konečne stáva tínedžerom! “Sú to príbehy žiaka ôsmej triedy. Je to... The post Život Adama 4 : O tom, ako sa rebel stáva (konečne) tínedžerom appeared first on Prečítané.sk.

Čítať ďalej
Ahoj! Som ôsmak Adam a mám trinásť rokov. Okrem dvoch mladších súrodencov mám aj dvoch rodičov, ktorí sa mi stále starajú do života. Mať vlastných
rodičov ako zdroj vreckového a plnej chladničky je fajn, ale oni majú stále
dojem, že je potrebné ma ešte aj vychovávať. Smola! Dobre som mamu počul,
ako tatkovi hovorila, že výchova účinkuje len do šiestich rokov dieťaťa. Život si
viem predstaviť aj bez upratovania, vyprázdňovania umývačky riadu či chodenia na túry a ďalších vecí, na ktorých rodičom záleží. Našťastie existujú kamoši, s ktorými sa dajú spoznávať zaujímavosti sveta bez dozoru dospelákov. Keby to bolo na mne, za námahu v škole, robenie domácich úloh a projektov by som si
udelil odmenu v podobe neobmedzeného času, ktorý by som strá­vil na počíku e­športovaním. Na to si však ešte budem musieť pár rokov počkať. Ťažký život majú tínedžeri!