Zlaté nebo

Laura Wood
CooBoo • 2020

Keď sa pod trblietavým pozlátkom ukrýva prázdno a temnota...Sedemnásťročná Lou je očarená krásou opusteného panského sídla Cardew House. To miesto ju lákalo natoľko, že sa začala vkrádať do sadu a nak...rádať do sadu a nakoniec aj do domu. Jej návštevy však ukončil návrat majiteľov. Predtým tiché miesto ožilo a premenilo sa na dejisko nikdy sa nekončiacich večierkov a plesov. Lou sa s majiteľmi spriatelila a začala si plnými dúškami užívať život spoločenskej smotánky. Čoskoro však zistila, že rodina Cardewovcov má svoje tajomstvá a pod trblietavým pozlátkom sa ukrýva prázdno a temnota.
Viac

  • Počet strán: 328 strán
  • ISBN13:9788056615331

Autor: Laura Woods Originálny názov: A Sky Painted Gold Vydavateľstvo: CooBoo 2020 Séria: - Diel:  - Počet strán: 328 Žáner:  YA, romantika Moje hodnotenie obálky: 5/5 Anotácia: Sedemnásťročná Lou je očarená tajomnou krásou opusteného panského sídla Cardew House. To miesto ju lákalo natoľko, že sa začala vkrádať do sadu a nakoniec aj do domu. Tajne tam chodila čítať knihy z[...]

Čítať ďalej
Keď sa pod trblietavým pozlátkom ukrýva prázdno a temnota...Sedemnásťročná Lou je očarená krásou opusteného panského sídla Cardew House. To miesto ju lákalo natoľko, že sa začala vkrádať do sadu a nakoniec aj do domu. Jej návštevy však ukončil návrat majiteľov. Predtým tiché miesto ožilo a premenilo sa na dejisko nikdy sa nekončiacich večierkov a plesov. Lou sa s majiteľmi spriatelila a začala si plnými dúškami užívať život spoločenskej smotánky. Čoskoro však zistila, že rodina Cardewovcov má svoje tajomstvá a pod trblietavým pozlátkom sa ukrýva prázdno a temnota.

Mohlo by sa vám páčiť