Pôjdem tam, kam pôjdeš ty

Nina LaCour
CooBoo • 2020

Nezabudnuteľný príbeh o strate a láske a vykúpení plný nádejeV tú noc Ingrid sľúbila Caitlin: „Pôjdem tam, kam pôjdeš ty.“ Na druhý deň je však všetko inak. Ingridin náhly odchod zastihne Caitlin ne...hod zastihne Caitlin nepripravenú. V novom živote bez umenia, smiechu, hudby a radostí, ktoré spolu zdieľali ako najlepšie kamarátky, nenachádza svoje miesto. Nanešťastie tu po Ingrid niečo ostalo. Na papier zaznamenala tomuto svetu a ľuďom v ňom svoje bolestivé zbohom. Caitlin na stránkach plných žiaľu odznova prežíva svoju obrovskú stratu a snaží sa nájsť nádej do budúcna. Pôjdem tam, kam pôjdeš ty je debutový román Niny LaCour, autorky najlepšej tínedžerskej knihy roka 2018 Všetko je tak, ako má byť.
Viac

  • Počet strán: 256 strán
  • ISBN13:9788056615348

Veľmi rada čítam contemporary knihy, ktoré nie sú len o tuctovej romantike alebo otrepaných hlavných hrdinoch, ktorých vidíme v každom YA príbehu. Knihy, ktoré píše Nina LaCour posielajú stále svetu veľkú „message“. Práve táto kniha Pôjdem tam kam pôjdeš ty rozpráva o strate  blízkej osoby a zaoberá sa práve, podľa môjho názoru, až tabu témami, ktoré by však tabu byť nemali. Pôvodná[...]

Čítať ďalej
Nezabudnuteľný príbeh o strate a láske a vykúpení plný nádejeV tú noc Ingrid sľúbila Caitlin: „Pôjdem tam, kam pôjdeš ty.“ Na druhý deň je však všetko inak. Ingridin náhly odchod zastihne Caitlin nepripravenú. V novom živote bez umenia, smiechu, hudby a radostí, ktoré spolu zdieľali ako najlepšie kamarátky, nenachádza svoje miesto. Nanešťastie tu po Ingrid niečo ostalo. Na papier zaznamenala tomuto svetu a ľuďom v ňom svoje bolestivé zbohom. Caitlin na stránkach plných žiaľu odznova prežíva svoju obrovskú stratu a snaží sa nájsť nádej do budúcna. Pôjdem tam, kam pôjdeš ty je debutový román Niny LaCour, autorky najlepšej tínedžerskej knihy roka 2018 Všetko je tak, ako má byť.

Mohlo by sa vám páčiť