Satamaranga

Richard Brenkuš
Artis Omnis • 2020

Keď zdrvení rodičia zistia, kto môže za smrť ich malého syna, pomsta nenechá na seba dlho čakať. Spustí sa reťazová reakcia a nič už nie je ako predtým. Toto nie je o rozprávka o superhrdinoch, ale de...erhrdinoch, ale desivý sen o ľuďoch, ako sme my. Príbeh o pomstychtivom páre, špinavých politikoch, vašich susedoch, krčmových revolucionároch, tajných agentoch a vládcoch sveta, ktorí sa chtiac-nechtiac stanú aktérmi zvláštnej špirály udalostí. Budete sa smiať. Bude vás z toho mraziť. Budete im fandiť. Satamaranga – to je návod na ovládnutie sveta od autora Sabotáže na okraji vesmíru.
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788082010728

Richard Brenkuš knižne debutoval v roku 2016 Sabotážou na okraji vesmíru. Prejavil sa ako originálny autor a hoci osobne nevyhľadávam žáner vedeckej fantastiky často, dokázal ma zaujať. Preto som bol zvedavý, čo prinesie čitateľom svojou aktuálnou novinkou. Zvláštny názov ponúka viac otázok než odpovedí, a tak vám neostáva iné, iba sa pohrúžiť do textu ignorujúceho hranice žánrov.[...]

Keď zdrvení rodičia zistia, kto môže za smrť ich malého syna, pomsta nenechá na seba dlho čakať. Spustí sa reťazová reakcia a nič už nie je ako predtým. Toto nie je o rozprávka o superhrdinoch, ale desivý sen o ľuďoch, ako sme my. Príbeh o pomstychtivom páre, špinavých politikoch, vašich susedoch, krčmových revolucionároch, tajných agentoch a vládcoch sveta, ktorí sa chtiac-nechtiac stanú aktérmi zvláštnej špirály udalostí. Budete sa smiať. Bude vás z toho mraziť. Budete im fandiť. Satamaranga – to je návod na ovládnutie sveta od autora Sabotáže na okraji vesmíru.

Mohlo by sa vám páčiť