Hľadanie slobody

Erin French
Tatran • 2022

Svetoznáma šéfkuchárka, majiteľka povestnej reštaurácie The Lost Kitchen Erin Frenchová vo svojich spomienkach. Hľadanie slobody otvorene rozpráva o prekážkach, pádoch a víťazstvách, ktoré ju nakoniec...toré ju nakoniec priviedli k jej vysnívanému cieľu. Úprimne sa priznáva k mnohým zlyhaniam, k úzkosti, ktorú prežívala ako osamelá nezamestnaná matka, k užívaniu práškov, ktoré sľubovali úľavu, no namiesto toho jej priniesli závislosť, k vzťahu s mužom, v ktorom videla záchranu, ale nakoniec ju pripravil o všetko, aj o vlastné ja. Svetlom na konci tunela bol jej milovaný syn. Len vďaka nemu si znovu vybudovala svoj osobný aj pracovný život. Útechu v ťažkých časoch nachádzala vo varení – upokojovalo ju, poskytovalo jej zázemie a dávalo jej možnosť ponúknuť svetu niečo dobré. Erin Frenchová rozpráva o svojich zážitkoch otvorene a s humorom, čím osloví všetky ženy kdekoľvek na svete. Povzbudzuje ich, aby si našli svoju cestu, obklopili sa ľuďmi, a tak zosilneli a objavili najlepšiu verziu samých seba, aj keď tomu okolnosti zdanlivo nežičia.
Viac

Sumár recenzie
Sumár recenzie na knihu na linku je, že je to dojemná a inšpiratívna kniha, ktorá zdieľa príbeh autorovej cesty za slobodou a autenticitou. Autor je chválený za svoju odvahu a úprimnosť pri rozprávaní príbehu, ktorý pripomína čitateľom, aby žili svoj život naplno a sledovali svoje sny. Recenzent vyzdvihuje aj kvalitu napísania knihy a schopnosť autora preniesť emócie na stránky. Kniha je odporúčaná pre všetkých, ktorí hľadajú inšpiráciu a odvahu pre svoj vlastný život.

Svetoznáma šéfkuchárka, majiteľka povestnej reštaurácie The Lost Kitchen Erin Frenchová vo svojich spomienkach. Hľadanie slobody otvorene rozpráva o prekážkach, pádoch a víťazstvách, ktoré ju nakoniec priviedli k jej vysnívanému cieľu. Úprimne sa priznáva k mnohým zlyhaniam, k úzkosti, ktorú prežívala ako osamelá nezamestnaná matka, k užívaniu práškov, ktoré sľubovali úľavu, no namiesto toho jej priniesli závislosť, k vzťahu s mužom, v ktorom videla záchranu, ale nakoniec ju pripravil o všetko, aj o vlastné ja. Svetlom na konci tunela bol jej milovaný syn. Len vďaka nemu si znovu vybudovala svoj osobný aj pracovný život. Útechu v ťažkých časoch nachádzala vo varení – upokojovalo ju, poskytovalo jej zázemie a dávalo jej možnosť ponúknuť svetu niečo dobré. Erin Frenchová rozpráva o svojich zážitkoch otvorene a s humorom, čím osloví všetky ženy kdekoľvek na svete. Povzbudzuje ich, aby si našli svoju cestu, obklopili sa ľuďmi, a tak zosilneli a objavili najlepšiu verziu samých seba, aj keď tomu okolnosti zdanlivo nežičia.

Mohlo by sa vám páčiť