Pavučina klamstiev

Julie Clark
Ikar • 2023

Meg Williamsová. Maggie Littletonová. Melody Wildová. Rôzne mená, tá istá osoba – v závislosti od mesta a vytýčeného cieľa. Je to podvodníčka, ktorá vymaže svoje skutočné ja, aby sa stala tým, kým pot...a stala tým, kým potrebuje. Raz študentkou vysokej školy, potom životnou koučkou alebo realitnou agentkou. Nič na nej nie je pravdivé. Votrie sa vám do priazne, bude vám hovoriť presne to, čo potrebujete počuť, a než s vami skončí, o všetko vás pripraví. A potom je tu Kat Robertsová. Už desať rokov čaká na návrat ženy, ktorá jej život prevrátila naruby. A keď sa jej dočká, je skalopevne odhodlaná ukázať jej pravú tvár. No ako sa obe ženy postupne zbližujú, Katine dlhoročné predstavy o Meg sa začínajú meniť. Položí si otázku, na koho sa Meg zameriava a čo je jej skutočným cieľom. Triler Pavučina klamstiev sa ponára do psychiky dvoch žien a ich nezlomného odhodlania dosiahnuť spravodlivosť za to, čo sa stalo v minulosti, a prepísať tak budúcnosť.
Viac

  • Počet strán: 336 strán
  • ISBN13:9788055190570
  • Originálny názov: The Lies I Tell

Sumár recenzie
Pavučina klamstiev je tretia kniha od autorov Julie Clark, ktorá ponúka vzrušujúci psychologický román. Príbeh sleduje dve hlavné postavy - podvodníčku Meg a novinárku Kat, a ich vnútorný vývoj a túžbu po spravodlivosti. Clark nadchne čitateľov svojím detailným opisom osobností a príjemným tempom, ktoré udržuje záujem o príbeh po celú dobu. Pavučina klamstiev je hodnotným a pútavým čítaním pre fanúšikov psychologických románov.

Meg Williamsová. Maggie Littletonová. Melody Wildová. Rôzne mená, tá istá osoba – v závislosti od mesta a vytýčeného cieľa. Je to podvodníčka, ktorá vymaže svoje skutočné ja, aby sa stala tým, kým potrebuje. Raz študentkou vysokej školy, potom životnou koučkou alebo realitnou agentkou. Nič na nej nie je pravdivé. Votrie sa vám do priazne, bude vám hovoriť presne to, čo potrebujete počuť, a než s vami skončí, o všetko vás pripraví. A potom je tu Kat Robertsová. Už desať rokov čaká na návrat ženy, ktorá jej život prevrátila naruby. A keď sa jej dočká, je skalopevne odhodlaná ukázať jej pravú tvár. No ako sa obe ženy postupne zbližujú, Katine dlhoročné predstavy o Meg sa začínajú meniť. Položí si otázku, na koho sa Meg zameriava a čo je jej skutočným cieľom. Triler Pavučina klamstiev sa ponára do psychiky dvoch žien a ich nezlomného odhodlania dosiahnuť spravodlivosť za to, čo sa stalo v minulosti, a prepísať tak budúcnosť.

Mohlo by sa vám páčiť