Posledná kapitola

Andrea Rimová
Motýľ • 2021

Ponorte sa do príbehu o spaľujúcej láske, zákerných intrigách, živote, smrti a nádeji, že za bodkou môžu nasledovať ďalšie dve. Samo si nedokáže odpustiť vlastné zlyhania a je rozhodnutý spáchať samov...odnutý spáchať samovraždu. V poslednej kapitole svojho životného príbehu však nečakane spoznáva Svetlanu a prehodnotí svoj desivý zámer. Aby ju však pred sebou ochránil, musí jej zlomiť srdce. Po rokoch ju náhoda privedie na miesta, ktoré navštívila so Samom. Spomienky sa vracajú s obrovskou intenzitou a vyvolávajú v nej duševné zemetrasenie. Všetko zrazu zmení odkaz, ktorý mohol Svetlane zanechať jedine on. Prečo sa Samo viac neozval a kam zmizol? Je obeťou, vrahom, alebo je to celé úplne inak?
Viac

  • Počet strán: 272 strán
  • ISBN13:9788081642746

Sumár recenzie
Recenzia: Kniha "Posledná kapitola" od Andréy Rimovej, vydaná v roku 2021 vydavateľstvom Motýľ, je 272-stranový román v pevnej väzbe. Príbeh o Svetlane a Samovi, ktorý sa odohráva v slovenskom prostredí, odkrýva všetko cez záhadné odkazy a zmení ich životy. Emotívny príbeh lásky a zároveň spletitosť partnerských a rodinných vzťahov upúta čitateľa s touto jemnou kriminálnou zápletkou. Andrea Rimová, známa autorka temnej romantiky, opäť dokazuje svoj talent v písaní a prekvapuje čitateľov svojím posledným dielom.

Ponorte sa do príbehu o spaľujúcej láske, zákerných intrigách, živote, smrti a nádeji, že za bodkou môžu nasledovať ďalšie dve. Samo si nedokáže odpustiť vlastné zlyhania a je rozhodnutý spáchať samovraždu. V poslednej kapitole svojho životného príbehu však nečakane spoznáva Svetlanu a prehodnotí svoj desivý zámer. Aby ju však pred sebou ochránil, musí jej zlomiť srdce. Po rokoch ju náhoda privedie na miesta, ktoré navštívila so Samom. Spomienky sa vracajú s obrovskou intenzitou a vyvolávajú v nej duševné zemetrasenie. Všetko zrazu zmení odkaz, ktorý mohol Svetlane zanechať jedine on. Prečo sa Samo viac neozval a kam zmizol? Je obeťou, vrahom, alebo je to celé úplne inak?

Mohlo by sa vám páčiť