Anjeli noci

Miroslava Varáčková
Elist • 2018

Príbeh zakázanej lásky je po veľkom úspechu späť! Keď Ema nastúpi v maturitnom ročníku do novej školy, netuší, ako jej to prevráti život naruby. V učiteľovi literatúry nájde spriaznenú dušu a zami...riaznenú dušu a zamiluje sa. Po tom, ako sú jej city opätované a začne sa s učiteľom potajomky schádzať, ocitne sa v ohrození života a musí čeliť mnohým nebezpečenstvám. Nemieni sa vzdať svojej lásky a až náhla a záhadná smrť jej spolužiaka ju presvedčí, že ide skutočne do tuhého. Má Emina obetavosť hranice, alebo je Ema ochotná zapredať aj dušu, len aby ochránila, čo jej je cenné? Mirka Varáčková, držiteľka ocenenia Panta Rhei Awards za mládežnícku knihu roku 2017, aj v tejto knihe dokazuje, že právom patrí medzi najobľúbenejšie slovenské autorky.
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788081971778

dievčenské srdce Adamova výnimočnosť nerozhodný školáčik hlboký zamatový hlas rajská hudba

Anjeli noci Miroslava Varáčková Keď Eme v maturitnom ročníku zomrie otec, spolu s mamou a bratom sa presťahujú do väčšieho mesta, ktoré má pre nich predstavovať útočisko pred zlými spomienkami. V novej škole spozná mnoho dobrých kamarátov, ale najväčšiu výhru pre ňu predstavuje jej učiteľ literatúry, v ktorom nachádza spriaznenú dušu a lásku. Potajomky sa schádzajú a puto medzi nimi[...]

Príbeh zakázanej lásky je po veľkom úspechu späť! Keď Ema nastúpi v maturitnom ročníku do novej školy, netuší, ako jej to prevráti život naruby. V učiteľovi literatúry nájde spriaznenú dušu a zamiluje sa. Po tom, ako sú jej city opätované a začne sa s učiteľom potajomky schádzať, ocitne sa v ohrození života a musí čeliť mnohým nebezpečenstvám. Nemieni sa vzdať svojej lásky a až náhla a záhadná smrť jej spolužiaka ju presvedčí, že ide skutočne do tuhého. Má Emina obetavosť hranice, alebo je Ema ochotná zapredať aj dušu, len aby ochránila, čo jej je cenné? Mirka Varáčková, držiteľka ocenenia Panta Rhei Awards za mládežnícku knihu roku 2017, aj v tejto knihe dokazuje, že právom patrí medzi najobľúbenejšie slovenské autorky.

Mohlo by sa vám páčiť