Nikdy nezabudnem

Michel Bussi
Lindeni • 2018

Jamal najskôr zbadá len červený šál. Potom zúfalú mladú ženu stojacu na samom kraji útesu. Aby zabránil nešťastiu, hodí jej šál a chce ju pritiahnuť do bezpečia. Žena mu ho však vytrhne z ruky a skočí...ytrhne z ruky a skočí do priepasti. Jej telo nájdu pod útesom so šálom omotaným okolo krku. Jamalovej verzii príbehu však nikto neverí. Policajné vyšetrovanie totiž odhalí, že ženu pred smrťou niekto znásilnil a následne uškrtil šálom. A keďže rovnakým spôsobom zomreli aj dve ženy v minulosti, Jamal len ťažko dokáže svoju nevinu… Ako to teda bolo naozaj?
Viac

VYDAVATEĽSTVO: Lindeni (Albatros Media) ORIGINÁLNY NÁZOV: N’oublier jamais ROK VYDANIA: 2018 ŽÁNER: Mysteriózny triler POČET STRÁN: 424 VÄZBA: pevná   “Stretli ste na kraji útesu krásne dievča? Nepodávajte mu ruku! Ľudia by si mohli myslieť, že ste ho sotili dole vy.”... The post RECENZIA: Michel Bussi – Nikdy nezabudnem appeared first on Prečítané.sk.

Čítať ďalej

Nikdy nezabudnem – Michel Bussi, Lindeni 2019 Francúzsky spisovateľ Michel Bussi nie je na slovenskom knižnom trhu žiadnym nováčikom a čitatelia [...] The post Nikdy nezabudnem – Michel Bussi appeared first on .

Čítať ďalej
Jamal najskôr zbadá len červený šál. Potom zúfalú mladú ženu stojacu na samom kraji útesu. Aby zabránil nešťastiu, hodí jej šál a chce ju pritiahnuť do bezpečia. Žena mu ho však vytrhne z ruky a skočí do priepasti. Jej telo nájdu pod útesom so šálom omotaným okolo krku. Jamalovej verzii príbehu však nikto neverí. Policajné vyšetrovanie totiž odhalí, že ženu pred smrťou niekto znásilnil a následne uškrtil šálom. A keďže rovnakým spôsobom zomreli aj dve ženy v minulosti, Jamal len ťažko dokáže svoju nevinu… Ako to teda bolo naozaj?

Mohlo by sa vám páčiť