Chatrč

William Paul Young
Tatran • 2009

Pre zobrazenie tohto obsahu potrebujeme sušienky. Povoliť cookies a zobraziť Predaných viac ako 6 miliónov výtlačkov! Missy, najmladšiu dcéru Mackenzieho Allena Philipsa, unesú počas rodinného výletu,...ého výletu, a v opustenej chatrči hlboko v oregonskej divočine sa nájde dôkaz, že ju zrejme brutálne zavraždili. O štyri roky neskôr, uprostred svojho Veľkého smútku, dostáva Mack podozrivý odkaz, podľa všetkého od Boha, v ktorom ho pozýva na víkendové stretnutie v tejto chatrči. Navzdory zdravému úsudku prichádza počas zimného popoludnia do chatrče a vracia sa do svojej najtemnejšej nočnej mory. To, čo tam Mack nájde, navždy zmení jeho svet. V období, keď sa náboženstvo stáva čoraz bezvýznamnejším, zápasí CHATRČ s nadčasovou otázkou: Kde je Boh vo svete, ktorý je taký plný nevýslovnej bolesti? Odpoveď, ktorú Mack dostáva, vás ohromí a azda zmení rovnako, ako zmenila jeho. Budete chcieť, aby si túto knihu prečítali všetci!
Viac

  • Počet strán: 200 strán
  • ISBN13:9788022205627
  • Originálny názov: The Shack

Každý z nás sa určite už stretol s knihou, po ktorej prečítaní si povedal: ,,Tak tento príbeh stál za môj čas!“ Podotýkam, že v dnešnej dobe sa zdôrazňuje, že je drahocenný a na základe toho je potrebné s ním uvážlivo narábať. A preto chceme, aby si ju niekto z nám blízkych osôb prečítal. Dôvodov na takéto odporúčanie by mohlo byť viac. Hlavným …

Pre zobrazenie tohto obsahu potrebujeme sušienky. Povoliť cookies a zobraziť Predaných viac ako 6 miliónov výtlačkov! Missy, najmladšiu dcéru Mackenzieho Allena Philipsa, unesú počas rodinného výletu, a v opustenej chatrči hlboko v oregonskej divočine sa nájde dôkaz, že ju zrejme brutálne zavraždili. O štyri roky neskôr, uprostred svojho Veľkého smútku, dostáva Mack podozrivý odkaz, podľa všetkého od Boha, v ktorom ho pozýva na víkendové stretnutie v tejto chatrči. Navzdory zdravému úsudku prichádza počas zimného popoludnia do chatrče a vracia sa do svojej najtemnejšej nočnej mory. To, čo tam Mack nájde, navždy zmení jeho svet. V období, keď sa náboženstvo stáva čoraz bezvýznamnejším, zápasí CHATRČ s nadčasovou otázkou: Kde je Boh vo svete, ktorý je taký plný nevýslovnej bolesti? Odpoveď, ktorú Mack dostáva, vás ohromí a azda zmení rovnako, ako zmenila jeho. Budete chcieť, aby si túto knihu prečítali všetci!

Mohlo by sa vám páčiť