Support

Michal Truban
Premedia • 2016

Príbeh a návody pre vybudovanie výnimočnej firmy a dosiahnutie úspechu, aj keď robíte jednu chybu za druhou Vždy som veľmi rád zdieľal svoje skúsenosti a mudroval. Či už prostredníctvom blogov, pred...om blogov, prednášok alebo priamo mentorovaním. Posledný rok som intenzívne pracoval, aby to bolo všetko pekne pokope v knihe. Kniha obsahuje 3 časti a 3 vrstvy plné našich chýb a poučení. Prvá časť opisuje ako sme začínali. Druhá, ako sme sa stali jednotkou na trhu. Tretia časť je o zahraničnej expanzii, prežití problémov spôsobených rastom a o odovzdaní firmy. Okrem príbehu kniha obsahuje mudrovačky – návody. Tie odpovedajú na otázky, ktoré má každý podnikateľ. Po ich prečítaní posuniete svoje podnikanie a život na nový level. Treťou vrstvou knihy je diskusné fórum s podnikateľskou komunitou a multimediálnym materiálom. Dostanete sa tak k archívnym šmakotám – fotografiám, videám, grafom a konkrétnym emailom. Môžete tam nájsť aj šablóny a dokumenty, ktoré sme vo firme používali a pomôžu vám v podnikaní. Tento materiál bude neustále pribúdať. Príbeh – ako sme to robili myFungovanie hackerskej scényZačínali sme na strednej škole, ako sme sa spoznali a ako sme získali prvých klientovPrišli sme o všetky dáta klientov, potom nám všetky servery zobrala polícia v NBUSR kauze, ale my sme prežili!Stali sme sa jednotkou na našom trhu a predbehli sme konkurenciu, ako sme prijímali ľudí, manažovali a ako sme robili marketingExpandovali sme do zahraničia a zakladali ďalšie startupyStartupová scéna na Slovensku, úspech Nicereply a pobyt v Silicon ValleyMali sme problémy s výpadkami, novou architektúrou a firemnou kultúrouNašiel som nového šéfaTrošku o korupcii a slovensko.digitalŽivot na pláži a milionársky dôchodokMudrovačky – 21 konkrétnych návodov ako sa to má robiťAko začať a ako napísať biznisplánAko poraziť konkurenciu a stať sa jednotkouAko získať investora a ako investovaťAko kupovať a predávať firmyAko zvýšiť hodnotu svojej firmyAko sa presadiť v zahraničíAko nájsť za seba nástupcu alebo ako nájsť spoluzakladateľaAko prijímať, riadiť, motivovať a vyhadzovať ľudíAko robiť efektívny marketing, aby ste rástliAko prežiť podnikanie a nezabiť sa pritomAko nebyť limitom vlastného úspechuA ako ísť na dôchodok v tridsiatke a užívať si Vypočujte si Knižný soundtrack k tejto knihe! Autor exkluzívne pre vás vybral skladby, ktoré sa hodia k čítaniu tejto knižky. Ak si chcete prehrať všetky skladby, potrebujete mať nainštalovanú bezplatnú aplikáciu Spotify, ktorú ziskate aj po kliknutí na prehrávanie a potom "Get Spotify". V prípade problémov s prehrávaním hudby si pre inšpiráciu môžete pozrieť a aspoň vyhľadať jednotlivé skladby vybrané autorom (napríklad cez Youtube.com). Viac o našich knižných soundtrackoch.
Viac

  • Počet strán: 240 strán
  • ISBN13:9788081594298

Featured Knihy motivácia novinka

FC Barcelona má heslo klubu Més que un club – viac ako klub. Websupport by mohol mať heslo viac ako firma, lebo to je to, o čo sa Michal Truban s kolegami už 15 rokov snaží. V týchto dňoch je okolo Michalovej knihy Support veľké haló, veľa sa o nej popísalo a prakticky každý, koho […]

Pozor, prudko inšpiratívna kniha Michala Trubana, zakladateľa hostingu Websupport, ktorá vás posunie ďalej. Viac v recenzii. 

Kníh o slávnych biznismenoch, úspešnom podnikaní a so štítkom „motivačná literatúra“ som prečítal desiatky. Pár som ich aj zrecenzoval a často ich odporúčam (Restart, Show Your Work! a pod.). Tak isto som si prečítal o úspešných firmách ako Apple, Amazon, Google, Microsoft, Alibaba atď.

Príbeh a návody pre vybudovanie výnimočnej firmy a dosiahnutie úspechu, aj keď robíte jednu chybu za druhou Vždy som veľmi rád zdieľal svoje skúsenosti a mudroval. Či už prostredníctvom blogov, prednášok alebo priamo mentorovaním. Posledný rok som intenzívne pracoval, aby to bolo všetko pekne pokope v knihe. Kniha obsahuje 3 časti a 3 vrstvy plné našich chýb a poučení. Prvá časť opisuje ako sme začínali. Druhá, ako sme sa stali jednotkou na trhu. Tretia časť je o zahraničnej expanzii, prežití problémov spôsobených rastom a o odovzdaní firmy. Okrem príbehu kniha obsahuje mudrovačky – návody. Tie odpovedajú na otázky, ktoré má každý podnikateľ. Po ich prečítaní posuniete svoje podnikanie a život na nový level. Treťou vrstvou knihy je diskusné fórum s podnikateľskou komunitou a multimediálnym materiálom. Dostanete sa tak k archívnym šmakotám – fotografiám, videám, grafom a konkrétnym emailom. Môžete tam nájsť aj šablóny a dokumenty, ktoré sme vo firme používali a pomôžu vám v podnikaní. Tento materiál bude neustále pribúdať. Príbeh – ako sme to robili myFungovanie hackerskej scényZačínali sme na strednej škole, ako sme sa spoznali a ako sme získali prvých klientovPrišli sme o všetky dáta klientov, potom nám všetky servery zobrala polícia v NBUSR kauze, ale my sme prežili!Stali sme sa jednotkou na našom trhu a predbehli sme konkurenciu, ako sme prijímali ľudí, manažovali a ako sme robili marketingExpandovali sme do zahraničia a zakladali ďalšie startupyStartupová scéna na Slovensku, úspech Nicereply a pobyt v Silicon ValleyMali sme problémy s výpadkami, novou architektúrou a firemnou kultúrouNašiel som nového šéfaTrošku o korupcii a slovensko.digitalŽivot na pláži a milionársky dôchodokMudrovačky – 21 konkrétnych návodov ako sa to má robiťAko začať a ako napísať biznisplánAko poraziť konkurenciu a stať sa jednotkouAko získať investora a ako investovaťAko kupovať a predávať firmyAko zvýšiť hodnotu svojej firmyAko sa presadiť v zahraničíAko nájsť za seba nástupcu alebo ako nájsť spoluzakladateľaAko prijímať, riadiť, motivovať a vyhadzovať ľudíAko robiť efektívny marketing, aby ste rástliAko prežiť podnikanie a nezabiť sa pritomAko nebyť limitom vlastného úspechuA ako ísť na dôchodok v tridsiatke a užívať si Vypočujte si Knižný soundtrack k tejto knihe! Autor exkluzívne pre vás vybral skladby, ktoré sa hodia k čítaniu tejto knižky. Ak si chcete prehrať všetky skladby, potrebujete mať nainštalovanú bezplatnú aplikáciu Spotify, ktorú ziskate aj po kliknutí na prehrávanie a potom "Get Spotify". V prípade problémov s prehrávaním hudby si pre inšpiráciu môžete pozrieť a aspoň vyhľadať jednotlivé skladby vybrané autorom (napríklad cez Youtube.com). Viac o našich knižných soundtrackoch.

Mohlo by sa vám páčiť