Vzácné dary

Danielle Steel
Ikar CZ • 2016

Veronique Parkerová je oddanou matkou a svůj život zasvětila svým třem dcerám. Je jim o to blíž, že je rozvedená a vychovává je sama. Ale když její bývalý manžel zemře a zanechá svým dcerám neuvěřitel...ým dcerám neuvěřitelné dědictví, nic už nebude jako dřív. Vzácné dary, mezi nimiž je tajemný obraz i zámek v jižní Francii, vedou k šokujícímu odhalení z minulosti. Veronique a její dcery se vydají na úžasnou cestu přes Řím, Paříž, New York a Benátky a během ní se jejich osud změní víc, než si uměly představit.
Viac

  • Počet strán: 312 strán
  • ISBN13:9788024932880
  • Originálny názov: Precious Gifts

Zvýraznený článok Romantická literatúra Recenzie

Každý si zaslúži lásku Ani ju netreba predstavovať. Mnohé dojemné námety boli sfilmované a nadšení čitatelia jej stále nemajú dosť. Danielle Steelová ponúka čitateľom príbehy zo života, ktoré rozochvievajú srdcia. Kniha Vzácne dary nie je jej poslednou novinkou na slovenskom trhu, takže čitatelia sa stále majú na čo tešiť. Čím však zaujme fanúšikov táto knižka?

Veronique Parkerová je oddanou matkou a svůj život zasvětila svým třem dcerám. Je jim o to blíž, že je rozvedená a vychovává je sama. Ale když její bývalý manžel zemře a zanechá svým dcerám neuvěřitelné dědictví, nic už nebude jako dřív. Vzácné dary, mezi nimiž je tajemný obraz i zámek v jižní Francii, vedou k šokujícímu odhalení z minulosti. Veronique a její dcery se vydají na úžasnou cestu přes Řím, Paříž, New York a Benátky a během ní se jejich osud změní víc, než si uměly představit.

Mohlo by sa vám páčiť