Anna v Summerside

Lucy Maud Montgomery

Dostupné aj v kolekcii za skvelú cenu. Dej v poradí 4. knihy Anniných príbehov sa odohráva v Summerside, kde Anna po skončení štúdií získa miesto riaditeľky strednej školy. Anna podrobne opisuje svoj...e opisuje svoje zážitky na novom mieste v listoch milovanému Gilbertovi, ktorý má pred sebou ešte tri roky štúdia medicíny. Hneď na začiatku musí Anna prekonať nástrahy a podrazy od celého klanu Pringlovcov. Podarí sa jej s veľkým šarmom nad nimi zvíťaziť a z nepriateľov sa napokon stanú jej obdivovatelia. Anna do svojich listov zahrnula aj množstvo dramatických príbehov ľudí zo svojho okolia.
Viac

Anna zo Zeleného domu je klasika, ktorá azda nikdy nezostarne a bude mať čo povedať každej generácii. Samozrejme, literárny jazyk sa mení, rovnako aj podmienky vzdelávania či možnosti, aké mladí ľudia majú, no človek ostáva vo svojej podstate rovnaký. Všetci túžime po naplnení svojich snov, uznaní a pocite, že výsledok nášho úsilia stojí za vynaloženú námahu. Štvrtý diel svetoznámej série[...]

Čítať ďalej
Dostupné aj v kolekcii za skvelú cenu. Dej v poradí 4. knihy Anniných príbehov sa odohráva v Summerside, kde Anna po skončení štúdií získa miesto riaditeľky strednej školy. Anna podrobne opisuje svoje zážitky na novom mieste v listoch milovanému Gilbertovi, ktorý má pred sebou ešte tri roky štúdia medicíny. Hneď na začiatku musí Anna prekonať nástrahy a podrazy od celého klanu Pringlovcov. Podarí sa jej s veľkým šarmom nad nimi zvíťaziť a z nepriateľov sa napokon stanú jej obdivovatelia. Anna do svojich listov zahrnula aj množstvo dramatických príbehov ľudí zo svojho okolia.

Mohlo by sa vám páčiť