Preč!

Katarina Durica
Evitapress • 2014

Ste na prázdninách pri mori a sledujete delegátku, ktorá sa o vás stará? Stavte sa, že aj ona sleduje vás!Hlavná predstaviteľka odchádza pracovať do egyptského rezortu po tom, čo potrebuje zabudnúť na...je zabudnúť na omyl v láske. A zabúda veľmi rýchlo! Nielenže sa ocitne uprostred personálu úplne inej mentality, ale objavuje aj (ne)pravidlá zákulisia luxusného hotela, zisťuje, že nie každý si chodí na dovolenku len tak oddýchnuť a že aférok medzi dovolenkármi a domácimi vôbec nie je málo... K tomu všetkému spoznáva cez nových kamarátov krajinu aj inak ako turisti. Prečítajte si túto knižku a každý váš ďalší výlet k moru bude mať iný rozmer.
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788089452941

Recenzie SnowMouse Publishing

Aká je skutočná stránka našich dovoleniek? Ste na prázdninách pri mori a sledujete delegátku, ktorá sa o vás stará? Stavte sa, že aj ona sleduje vás!  Svieži a vtipný príbeh slovenskej delegátky o inej stránke našich dovoleniek. Hlavná predstaviteľka odchádza pracovať do egyptského rezortu po tom, čo potrebuje zabudnúť na omyl v láske. A zabúda veľmi rýchlo! Nielenže sa ocitne uprostred[...]

Čítať ďalej
Ste na prázdninách pri mori a sledujete delegátku, ktorá sa o vás stará? Stavte sa, že aj ona sleduje vás!Hlavná predstaviteľka odchádza pracovať do egyptského rezortu po tom, čo potrebuje zabudnúť na omyl v láske. A zabúda veľmi rýchlo! Nielenže sa ocitne uprostred personálu úplne inej mentality, ale objavuje aj (ne)pravidlá zákulisia luxusného hotela, zisťuje, že nie každý si chodí na dovolenku len tak oddýchnuť a že aférok medzi dovolenkármi a domácimi vôbec nie je málo... K tomu všetkému spoznáva cez nových kamarátov krajinu aj inak ako turisti. Prečítajte si túto knižku a každý váš ďalší výlet k moru bude mať iný rozmer.

Mohlo by sa vám páčiť