Atlas príšer a duchov

Federica Magrin
Bambook - Grada • 2019

„Každý, kto sa chce pustiť do tejto knižky, musí zozbierať všetku odvahu a nájsť v sebe aj štipku bláznovstva, aby mohol bojovať so zlomyseľnými duchmi, s nepokojnými prízrakmi a najstrašidelnejšími p...strašidelnejšími príšerami. Na konci tohto úžasného dobrodružstva však budeš môcť hrdo vyhlásiť, že sme spolu porazili všetky obludy na svete a že je z teba profesionálny lovec príšer!“ To sú slová Van Helsinga, najodvážnejšieho lovca príšer, duchov a upírov.
Viac

  • Počet strán: 104 strán
  • ISBN13:9788080900694

Patríte vy alebo vaše deti k tým, čo sa ničoho neboja? Nemajú strach z duchov alebo zlovestných príšer? Ak ste odvážni, mám pre vás tip na knihu. Atlas príšer a duchov je to pravé . Autorka textu je Federica Magrinová. Vydajte sa po stopách rôznych príšer, duchov a legiend. Hneď v úvode sa vám predstaví … Čítať ďalej Atlas príšer a duchov (Federica Magrinová)

„Každý, kto sa chce pustiť do tejto knižky, musí zozbierať všetku odvahu a nájsť v sebe aj štipku bláznovstva, aby mohol bojovať so zlomyseľnými duchmi, s nepokojnými prízrakmi a najstrašidelnejšími príšerami. Na konci tohto úžasného dobrodružstva však budeš môcť hrdo vyhlásiť, že sme spolu porazili všetky obludy na svete a že je z teba profesionálny lovec príšer!“ To sú slová Van Helsinga, najodvážnejšieho lovca príšer, duchov a upírov.

Mohlo by sa vám páčiť