Výstraha

Michael Connelly
Slovart • 2020

Novinár Jack McEvoy, ktorého čitatelia poznajú z románov Básnik smrti a Strašiak, sa vracia v príbehu o sériovom vrahovi, ktorý na svoje zločiny zneužíva nové vedecko-podnikateľské odvetvie analýzy DN...etvie analýzy DNA. Hoci McEvoy po odchode z L. A. Times začal pracovať pre internetový projekt Výstraha, ktorý sa zameriava na ochranu spotrebiteľa, môže sa popri práci pokojne zamerať na prípad zákerného páchateľa, keďže výskum DNA súvisí s novou formou obchodu, v ktorom sa obracajú miliardy dolárov. Úspešné vyriešenie série vrážd by mohlo slúžiť ako výstraha tým, ktorí nepremyslene posielajú firmám vzorky svojej DNA v nádeji, že za ne dostanú informácie o svojich príbuzných.
Viac

  • Počet strán: 336 strán
  • ISBN13:9788055645896
  • Séria: Jack McEvoy

Jack McEvoy je späť! Od jeho posledného stretnutia s čitateľmi ubehlo už neuveriteľných jedenásť rokov, no dodnes si pamätám, ako ma ešte počas vysokoškolského štúdia opantalo jeho zanietenie a vŕtanie sa v životunebezpečných záležitostiach. Básnik a Strašiak patria ku klenotom tvorby Michaela Connellyho a konečne sa dočkali ďalšieho súrodenca. Výstraha je tretím dielom v sérii, hoci sa dá[...]

Čítať ďalej
Novinár Jack McEvoy, ktorého čitatelia poznajú z románov Básnik smrti a Strašiak, sa vracia v príbehu o sériovom vrahovi, ktorý na svoje zločiny zneužíva nové vedecko-podnikateľské odvetvie analýzy DNA. Hoci McEvoy po odchode z L. A. Times začal pracovať pre internetový projekt Výstraha, ktorý sa zameriava na ochranu spotrebiteľa, môže sa popri práci pokojne zamerať na prípad zákerného páchateľa, keďže výskum DNA súvisí s novou formou obchodu, v ktorom sa obracajú miliardy dolárov. Úspešné vyriešenie série vrážd by mohlo slúžiť ako výstraha tým, ktorí nepremyslene posielajú firmám vzorky svojej DNA v nádeji, že za ne dostanú informácie o svojich príbuzných.

Mohlo by sa vám páčiť