Hodvábnik

Robert Galbraith J.K. Rowling
Plus • 2015

Dostupné aj v kolekcii spolu s knihou Volanie Kukučky za SKVELÚ CENU!Z nášho blogu:Novinka J.K. Rowlingovej je detektívkou, aké sa už nepíšuKeď spisovateľa Owena Quinea vyhlásia za nezvestného, jeho m...tného, jeho manželka sa obráti na súkromného detektíva Cormorana Strikea. Najskôr si myslí, že sa len na niekoľko dní vytratil, aby mohol byť osamote – ako to už v minulosti urobil – a tak od detektíva chce len, aby ho našiel a priviedol domov. Počas Strikeovho vyšetrovania sa však zistí, že v prípade ide o viac ako si Quineova manželka myslí. Nadaný autor práve dokončil „jedovatý“ rukopis knihy, ktorej vydanie by mohlo mnohým ľuďom skomplikovať alebo dokonca zničiť život. A je tak množstvo podozrivých, ktorí by mali dôvod spisovateľa umlčať... A keď Ouinea nájdu brutálne zavraždeného za bizarných okolností, začína sa boj s časom, aby pochopili motiváciu neľútostného zabijaka, vraha, aký tu doposiaľ ešte nikdy nebol.
Viac

Keď je deň skvelý ako tento, človek má zrazu rôzne nálady. Napríklad dostane chuť po takmer troch mesiacoch znovu niečo napísať. A tak som tu s novým postom, ale hlavne s novým odporúčaním na veľmi fajnú knižku. Tak sa tešme  :) Pre tých, ktorí nerozlúštili môj dôvtipný nadpis, toto bude článok o knižke Hodvábnik -…

Čítať ďalej
Dostupné aj v kolekcii spolu s knihou Volanie Kukučky za SKVELÚ CENU!Z nášho blogu:Novinka J.K. Rowlingovej je detektívkou, aké sa už nepíšuKeď spisovateľa Owena Quinea vyhlásia za nezvestného, jeho manželka sa obráti na súkromného detektíva Cormorana Strikea. Najskôr si myslí, že sa len na niekoľko dní vytratil, aby mohol byť osamote – ako to už v minulosti urobil – a tak od detektíva chce len, aby ho našiel a priviedol domov. Počas Strikeovho vyšetrovania sa však zistí, že v prípade ide o viac ako si Quineova manželka myslí. Nadaný autor práve dokončil „jedovatý“ rukopis knihy, ktorej vydanie by mohlo mnohým ľuďom skomplikovať alebo dokonca zničiť život. A je tak množstvo podozrivých, ktorí by mali dôvod spisovateľa umlčať... A keď Ouinea nájdu brutálne zavraždeného za bizarných okolností, začína sa boj s časom, aby pochopili motiváciu neľútostného zabijaka, vraha, aký tu doposiaľ ešte nikdy nebol.

Mohlo by sa vám páčiť