Kým sa nerozlúčim

Susan Spencerová-Wendelová Bret Witter
Ikar • 2013

V júni 2011 sa Susan Spencerová-Wendelová dozvedela, že trpí nevyliečiteľnou chorobou, amyotrofickou laterálnou sklerózou (ALS), známou aj ako Louova Gehrigova choroba, ktorá systematicky ničí nervy s...ičí nervy svalov. Mala štyridsaťštyri rokov, milujúceho manžela a tri deti. Zostával jej jediný rok života. Rozhodla sa, že ho prežije najlepšie, ako sa dá.
Viac

  • Počet strán: 352 strán
  • ISBN13:9788055136486

istá forma štrnásťročná dcéra svadobné šaty zdravotná sestra nádherný záhradný altánok rovnaké ochorenie

HODNOTENIE:    ***"Napriek tomu som sa vybrala na cestu, pretože jediný spôsob, ako sa dá niečo zažiť, je ísť." (s.32). Susan je žena v strednom veku, ktorá pracuje ako novinárka. Žije v domácnosti s manželom Johnom a tromi deťmi: najstaršou Marine, mladším Audreym a najmladším Wesleyhom, ktorý sa narodil s aspergerovým syndrómom, čo je istá forma autizmu. Susan svoju prácu zbožňuje, je pre[...]

V júni 2011 sa Susan Spencerová-Wendelová dozvedela, že trpí nevyliečiteľnou chorobou, amyotrofickou laterálnou sklerózou (ALS), známou aj ako Louova Gehrigova choroba, ktorá systematicky ničí nervy svalov. Mala štyridsaťštyri rokov, milujúceho manžela a tri deti. Zostával jej jediný rok života. Rozhodla sa, že ho prežije najlepšie, ako sa dá.

Mohlo by sa vám páčiť