Zastavenia Krížovej cesty

Catalina Rivas
Zaex • 2014

Bolívijská mystička Catalina Rivas je v katolíckom svete veľmi dobre známa a uznávaná už niekoľko rokov. Je jednoduchou ženou, skrze ktorú Pán Ježiš odkrýva svetu zmysel a tajomstvá svätej omše, sväte...vätej omše, svätej spovede, adorácie…Táto brožúrka je fragmentom z meditácií o umučení, ktoré Pán Ježiš nadiktoval tejto vyvolenej stigmatizovanej duši, ktorá pravidelne na Veľký piatok mysticky prežíva posledné momenty zo života Krista.
Viac

  • Počet strán: 32 strán
  • ISBN13:9788089676101

Zastavenia Krížovej cesty (recenzia) Dá sa pochopiť, ako Ježiš Kristus prežíval krížovú cestu? Vďaka meditáciám v brožúrke Zastavenia krížovej cesty určite áno. Aj keď sa jedná o zatiaľ neuznané zjavenia brazílskej mystičky Cataliny Rivas, len na 31 stranách ponúka hlboký, nový pohľad na utrpenie, ktoré pre nás musel a chcel Kristus vytrpieť. Človek môže pri týchto meditáciách Read more...

Čítať ďalej
Bolívijská mystička Catalina Rivas je v katolíckom svete veľmi dobre známa a uznávaná už niekoľko rokov. Je jednoduchou ženou, skrze ktorú Pán Ježiš odkrýva svetu zmysel a tajomstvá svätej omše, svätej spovede, adorácie…Táto brožúrka je fragmentom z meditácií o umučení, ktoré Pán Ježiš nadiktoval tejto vyvolenej stigmatizovanej duši, ktorá pravidelne na Veľký piatok mysticky prežíva posledné momenty zo života Krista.

Mohlo by sa vám páčiť