Placebo On

Baja Dolce
Art Floyd • 2018

3>Prvý diel knižnej trilógie vám rozpovie príbeh mladej Emy inšpirovaný skutočným životomTitul je dostupný aj ako komplet celej série za skvelú cenu!Po tom, čo prežila v pestúnskej rodine, ju prenasle...dine, ju prenasledovali strašidelné nočné mory. Emina túžba vymaniť sa dávnym démonom však bola silnejšia. S vidinou nového začiatku sa presťahovala do iného mesta, kde si našla prácu, získala priateľov a otvorila dvere do vysneného života bez paranojí a večného otáčania sa cez rameno. Vyhliadky na lepšiu budúcnosť boli na dosah. Do života jej však vstúpil ON. Podmanivý, cieľavedomý, ale i trochu záhadný Christopher, ktorý sám ukrýva nejedno bolestivé tajomstvo. Dokážu sa s Emou navzájom vyliečiť a preniesť sa z tmavých hlbín minulosti? Alebo to bude len klamlivý a krátkodobý placebo efekt?V príbehu Placebo nie je nič tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. Sledujte životné situácie, kde strach pomáha rásť, bolesť dodáva odvahu, slzy očisťujú, nenávisť mení, predsudky spájajú a láska lieči.
Viac

  • Počet strán: 304 strán
  • ISBN13:9788089889136
  • Séria: Placebo

AUTOR: Baja Dolce NÁZOV: Placebo On VYDAVATEĽSTVO: Art Floyd ROK VYDANIA: 2018 POČET STRÁN: 304 Prvý diel knižnej trilógie vám rozpovie príbeh mladej Emy inšpirovaný skutočným životom. Po tom, čo prežila v pestúnskej rodine, ju prenasledovali strašidelné nočné mory. Emina túžba vymaniť sa dávnym démonom však bola silnejšia. S vidinou nového začiatku sa presťahovala do iného mesta, kde[...]

Okolo trilógie Placebo som si na Instagrame všimla mimoriadny rozruch. Keď vyšiel prvý diel s názvom Placebo On, tak som odvšadiaľ čítala len samé chvály. Aj napriek tomu, že ma kniha svojim úspechom lákala, akosi som sa k nej nedostala pre množstvo iných neprečítaných kníh. Keď ma nedávno oslovila autorka Baja Dolce, už som neváhala … Čítať ďalej Placebo On (Baja Dolce)

VYDAVATEĽSTVO: Art Floyd SÉRIA: Placebo (1. diel) ROK VYDANIA: 2018 ŽÁNER: Román POČET STRÁN: 304 VÄZBA: brožovaná   “Začnem znova. Ako každý jeden deň.” (str. 5)   O knihe: Ema a Christopher. Dvaja ľudia s vlastnými tajomstvami a životnými trápeniami,... The post RECENZIA: Baja Dolce – Placebo On appeared first on Prečítané.sk.

Žáner: Ľúbostný, erotický románSéria: PlaceboDiel: #1Vydavateľstvo: Art FloydPočet strán: 304 strán Väzba: brožovaná väzbaAnotácia:Prvý diel knižnej trilógie vám rozpovie príbeh mladej Emy inšpirovaný skutočným životom. Po tom, čo prežila v pestúnskej rodine, ju prenasledovali strašidelné nočné mory. Emina túžba vymaniť sa dávnym démonom však bola silnejšia. S vidinou nového začiatku sa[...]

Placebo On Baja Dolce    „Nebude to len Placebo efekt."  Ema je mladá žena, ktorá si toho prežila viac než dosť. Ako dieťa putovala z jednej pestúnskej rodiny do druhej, až kým sa jej to nestalo osudným. Po rokoch sa chce vymaniť démonom minulosti, a tak začína odznova. Nové mesto, nový byt, noví ľudia a v neposlednom rade aj nová práca. Keď už v živote našla menšiu stabilitu, dlho si ju[...]

Aj vďaka Placebo On som jeden večer snívala tie najkrajšie sny o vášnivej láske. Čo si myslím o knihe sa dozviete v článku. Rada sa ponáram do romantických príbehov. Práve Príspevok Som romantická duša, ktorá rada sníva. No a čo! zobrazený najskôr Jaji bloguje.

3>Prvý diel knižnej trilógie vám rozpovie príbeh mladej Emy inšpirovaný skutočným životomTitul je dostupný aj ako komplet celej série za skvelú cenu!Po tom, čo prežila v pestúnskej rodine, ju prenasledovali strašidelné nočné mory. Emina túžba vymaniť sa dávnym démonom však bola silnejšia. S vidinou nového začiatku sa presťahovala do iného mesta, kde si našla prácu, získala priateľov a otvorila dvere do vysneného života bez paranojí a večného otáčania sa cez rameno. Vyhliadky na lepšiu budúcnosť boli na dosah. Do života jej však vstúpil ON. Podmanivý, cieľavedomý, ale i trochu záhadný Christopher, ktorý sám ukrýva nejedno bolestivé tajomstvo. Dokážu sa s Emou navzájom vyliečiť a preniesť sa z tmavých hlbín minulosti? Alebo to bude len klamlivý a krátkodobý placebo efekt?V príbehu Placebo nie je nič tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. Sledujte životné situácie, kde strach pomáha rásť, bolesť dodáva odvahu, slzy očisťujú, nenávisť mení, predsudky spájajú a láska lieči.

Mohlo by sa vám páčiť