Sherlock Holmes 1: Štúdia v krvavočervenom, Podpis štyroch

Arthur Conan Doyle

Novelou Štúdia v krvavočervenom sa začínajú dobrodružstvá najslávnejšej detektívnej dvojice všetkých čias, Sherlocka Holmesa a doktora Watsona.Titul je dostupný aj v kolekcii 1-5 za skvelú cenu!Doktor...elú cenu!Doktor Watson si po návrate z aktívnej vojenskej služby hľadá byt. Sherlock Holmes zase hľadá spolubývajúceho. Dohoda uzavretá medzi mužmi sa zdá byť obojstranne výhodná. No ak si doktor Watson myslel, že život na Baker Street 221B bude plynúť pokojne a hladko, mýlil sa. Netreba ho však ľutovať. Veď vďaka jeho zápiskom sa môžeme nechať zatiahnuť do vyšetrovania nevysvetliteľných vrážd a následne, v príbehu Podpis štyroch, do prípadu nezvestného dôstojníka. Čitateľovi sa črtajú príjemné vyhliadky na ďalšie záhady, jeden stratený poklad a jeden poklad nájdený. Nakoniec sa doktor Watson môže pokladať za šťastlivca.Týmto zväzkom otvárame nové vydanie holmesovskej ságy, ktorá sa pýši zaujímavým dizajnom a brilantnými ilustráciami pre potechu každého milovníka kníh a obdivovateľov Sherlocka Holmesa obzvlášť.
Viac

Detektív Sherlock Holmes a adresa Baker Street č.221B sa už dávno stali ikonami. Po modernom televíznom spracovaní Sherlockových prípadov v hlavnej úlohe s Benedictom Cumberbatchom sa okruh jeho fanúšikov ešte rozšíril o ďalšie generácie.

Čítať ďalej

Recenzie SnowMouse Publishing

Sherlock Holmes v novom šate! Dve knihy v jednej! Podľa mojich internetových zdrojov - ktoré nie sú vždy správne, priznávam – je Štúdia v krvavočervenom jedno samostatné dielo a Podpis štyroch zas druhé.Kniha je doplnená o krásne ilustrácie, ktoré vás prinútia zbožňovať túto sériu, aj keď ste nikdy neboli uchvátení týmto svojským detektívom. Je ich iba zopár, no to neprekáža. Možno ja by[...]

Čítať ďalej

Knihy detektívka recenzia

Som trochu pozadu, čo? Medzitým vyšiel už druhý diel série z vydavateľstva SnowMouse Publishing a ja som dostala ešte len k recenzovaniu prvého. Ale poznáte to, so many books, so little time, preto sa poďme konečne pozrieť… The post Sherlock Holmes 1: Štúdia v krvavočervenom, Podpis štyroch + súťaž appeared first on .

Čítať ďalej

Books Arthur Conan Doyle books Ivkin reading challenge reading Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

23. 1. 2017

Niekedy na jeseň internety priniesli správu, že sa chystá nové a veľmi pekné vydanie klasických príbehov Sherlocka Holmesa. Okamžite som vedela, že ho chcem a mienim čítať a týmto okamžitým nadšením som nakazila aj Danka, ktorý láskavo prehliada fakt, že knihy momentálne už nemáme kam dávať (a že veľká časť mojich kníh je ešte stále u […]

Čítať ďalej
Novelou Štúdia v krvavočervenom sa začínajú dobrodružstvá najslávnejšej detektívnej dvojice všetkých čias, Sherlocka Holmesa a doktora Watsona.Titul je dostupný aj v kolekcii 1-5 za skvelú cenu!Doktor Watson si po návrate z aktívnej vojenskej služby hľadá byt. Sherlock Holmes zase hľadá spolubývajúceho. Dohoda uzavretá medzi mužmi sa zdá byť obojstranne výhodná. No ak si doktor Watson myslel, že život na Baker Street 221B bude plynúť pokojne a hladko, mýlil sa. Netreba ho však ľutovať. Veď vďaka jeho zápiskom sa môžeme nechať zatiahnuť do vyšetrovania nevysvetliteľných vrážd a následne, v príbehu Podpis štyroch, do prípadu nezvestného dôstojníka. Čitateľovi sa črtajú príjemné vyhliadky na ďalšie záhady, jeden stratený poklad a jeden poklad nájdený. Nakoniec sa doktor Watson môže pokladať za šťastlivca.Týmto zväzkom otvárame nové vydanie holmesovskej ságy, ktorá sa pýši zaujímavým dizajnom a brilantnými ilustráciami pre potechu každého milovníka kníh a obdivovateľov Sherlocka Holmesa obzvlášť.

Mohlo by sa vám páčiť