Stvorená objasňovať zločin

Vojtech Beniczky
Elist • 2016

Paula Santorisová sa usiluje nájsť agentúru, ktorá by jej zverila prácu súkromného detektíva. Kráska so záľubou v zbraniach, bojových umeniach, rýchlych motorkách a rockovej hudbe, ktorá trpí beznádej...á trpí beznádejou na pevný vzťah, to však nebude mať ľahké. Keď konečne získa vytúženú prácu, dostane prípad, ktorý ju sklame. No čoskoro nadobudne pocit, že tu ide o viac. Alebo je to všetko úplne inak? Viac sa dočítate na 400 stranách nového kriminálnom románu od Vojtecha Beniczkého.
Viac

  • Počet strán: strán
  • ISBN13:9788089861255

Recenzie detektívka Elist slovenská tvorba

mrazivé severské krimi

Stvorená objasňovať zločin je prvotinou slovenského autora, ktorý píše pod pseudonymom Vojtech Beniczky. Autor je známy tým, že sympatizuje so severskými kriminálnymi románmi, čo sa odrazilo aj na jeho tvorbe. Možno túto knižku prirovnať k fenoménu dnešnej doby menom mrazivé severské krimi? VYDAVATEĽSTVO: Elist ROK VYDANIA: 2016 ŽÁNER: Detektívka POČET STRÁN: 394 VÄZBA: brožovaná   Recenzia:[...]

Paula Santorisová sa usiluje nájsť agentúru, ktorá by jej zverila prácu súkromného detektíva. Kráska so záľubou v zbraniach, bojových umeniach, rýchlych motorkách a rockovej hudbe, ktorá trpí beznádejou na pevný vzťah, to však nebude mať ľahké. Keď konečne získa vytúženú prácu, dostane prípad, ktorý ju sklame. No čoskoro nadobudne pocit, že tu ide o viac. Alebo je to všetko úplne inak? Viac sa dočítate na 400 stranách nového kriminálnom románu od Vojtecha Beniczkého.

Mohlo by sa vám páčiť