Temný rytíř povstal

Greg Cox
Mladá fronta • 2012

Je tomu již osm let, co se Batman vytratil do noci a z hrdiny se změnil v uprchlíka. Tím, že na něj padla vina za smrt Harveyho Denta, obětoval temný rytíř všechno pro to, co společně s komisařem Gord...omisařem Gordonem považoval za vyšší dobro. A na čas tato lež skutečně zabírala, když byla kriminální aktivita v Gothamu rozdrcena silou Dentova odkazu.
Viac

dobrodružstvo

Určite aj vy patríte k prívržencom úžasného Batmana, ktorý je však iný ako tí ostatní hrdinovia. Denno-denne zachraňuje život nevinným ľuďom, a to aj napriek tomu, že aj on je iba smrteľník. Preto sa niet čo čudovať, že ma naozaj nadchol. Čierna maska, obrnené auto a zaujímavý nepriatelia,... Práve o toto sa opierala kniha Temný rytier povstal, ktorú môžete nájsť v českej verzií. Ak sa vám[...]

Čítať ďalej
Je tomu již osm let, co se Batman vytratil do noci a z hrdiny se změnil v uprchlíka. Tím, že na něj padla vina za smrt Harveyho Denta, obětoval temný rytíř všechno pro to, co společně s komisařem Gordonem považoval za vyšší dobro. A na čas tato lež skutečně zabírala, když byla kriminální aktivita v Gothamu rozdrcena silou Dentova odkazu.

Mohlo by sa vám páčiť